Adolfo Daniel Vallejo - Alvaro Guillen Meza: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii Challenger Mężczyźni - Singielz udziałem zawodników Adolfo Daniel Vallejo i Alvaro Guillen Meza Mecz odbywa się w ramach mistrzostw Buenos Aires 2 i powinien rozpocząć się o 08:10 w dniu 18.01.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 ostatnich meczów Adolfo Daniel Vallejo we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Adolfo Daniel Vallejo w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Adolfo Daniel Vallejo we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Adolfo Daniel Vallejo
3 / 10 ostatnich meczów Alvaro Guillen Meza we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Alvaro Guillen Meza
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Adolfo Daniel Vallejo we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 ostatnich meczów Alvaro Guillen Meza we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
2 / 10 ostatnich meczów Alvaro Guillen Meza we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Alvaro Guillen Meza w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
2 / 10 ostatnich meczów Alvaro Guillen Meza we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Alvaro Guillen Meza w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
Adolfo Daniel Vallejo przegląd
Zawodnik Adolfo Daniel Vallejo brał udział w meczach 10, dla których dostępne są statystyki. W tych meczach Adolfo Daniel Vallejo wygrał sety 10 i mecze 97, ale przegrał w setach 10 i meczach 97 Adolfo Daniel Vallejo wygrał 4 razy w meczach 10, ale przegrał 4.
Alvaro Guillen Meza przegląd
W oparciu o dostępne statystyki, Alvaro Guillen Meza rozegrał kilka meczów, wygrywając mecze 3, sety 7 i mecze 72. Z drugiej strony zespół poniósł również straty 3, przegrywając sety 7 i 69 gier.
Przepowiednie meczów
Po dokładnej analizie statystyk Adolfo Daniel Vallejo i Alvaro Guillen Meza, nasza strona doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 1 to najbardziej opłacalny zakład na ten mecz.
18/01/2025
Adolfo Daniel Vallejo
Alvaro Guillen Meza
Bet:Zwycięzca - Zespół 1
Miejsce Zakład